Künye

efehaber09.com

 

 Aydın’ın Doğru ve Tarafsız Haber Sitesi


İMTİYAZ SAHİBİ


Arzu DenizhanGenel Yayın Yönetmeni

 

Arzu DENİZHAN

 

Editör

 

Arzu DENİZHAN

 

 Adres: Adnan Menderes Mah. 548 Sk. No:17  D: 6 Efeler/AydınMisyonumuz: Doğru, tarafsız ve hızlı haber üreten; yerel bir internet medya kuruluşuyuz.

 

Vizyonumuz: Dünyayı ekranınıza taşımak.

 

İlkelerimiz:

 

1.Tarafsız, güvenilir, önyargısız ve cevap hakkına saygılı, hiçbir baskının etkisi altında kalmadan, kamuoyu menfaatlerini öne çıkararak habercilik yapmak.2. Kamu yararını kişisel veya kurumsal menfaatlerin üstünde tutmak, habercilikte kamu menfaatini gözetmek.

 

 

 

3.Dil, din, ırk, siyasi görüş vb. sebeplerle hiç kimse ve kuruluş hakkında ayrımcılığa dayalı veya önyargılı haber, metin yayınlamamak.

 

4.Haksız itham ve yargılardan kaçınarak, habere konu ve şahısları rencide etmeden, kişilik haklarına zarar vermeden sorumlu habercilik yapmak.

 

 

 

5.Cevap ve düzeltme hakkına riayet etmek (yanlış yayınlanan haberle ilgili cevap hakkını kullanmak isteyen habere konu kişi ve kurumların metinleri aynen yayınlanacaktır).

 

 

6.Toplumsal ahlak kurallarına uygun, düşünce, vicdan ve ifade özgürlüğüne,  dini inançlara, aile kurumunun temel esaslarına uygun yayın yapmak.

 

 

7.Çocukları şiddeti teşvik ederek, zorbalığa özendirerek, olumsuz yönde etkileyen; kişiler, milletler ve uluslararasında düşmanlık ve nefret hislerini körükleyen yayın yapmamak.

 

 

 

8.Habere konu kaynak, bilgi ve belgeler, ciddi bir biçimde kamu yararı ve hukuksal zorunluluk gerektirmedikçe gizli tutulur, yayınlanmaz.

 

 

 

Hukuki Sorumluluk:

 

Sayfalardaki linkler dışarıdaki bir bağlantıya açılır. efehaber09.com sitesi dışarıya açılan bu bağlantılardan sorumlu değildir.efehaber09.com sitesindeki yazarlarımızın ve ziyaretçilerimizin yazmış oldukları yazılardan sitemiz sorumlu değildir. Hukuki sorumluluk yazıyı yazana veya yorumu yapana aittir.

 

Yazarlarca kaleme alınan yazılarından kaynaklanan davalarda, tazminata hükmedilmesi durumunda, bahse konu tazminat yazarların kendileri tarafından ödenir.

 


İletişim: efehaber09@gmail.com

 

 

Kullanım Hakları - Yasal Uyarı:

www.efehaber09.com sitesindeki haber ve yazılar onay alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

 

Bunu yapanlar hakkında, kanuni işlemlerin yapılması için girişimde bulunulur

Editörün Seçtikleri
 

Efehaber09.com Sitemizde yayınlanmasını istediğiniz:

reklam (1 aylık ücretsiz),
haber,

doğum-ölüm ilanı,
evlenme duyuruları,
arkadaş ve sevdiklerinize mesajlar ile
size ait şiir, yazı, resim ve videolarınızı
ÜCRETSİZ OLARAK

efehaber09@gmail.com e posta adresimize gönderebilirsiniz.