Survıvor 2017 Rakiplerini İkiye Katladı

Survıvor 2017  Rakiplerini İkiye Katladı

En çok konuşulan yarışma programları belli oldu …09.06.2017 16:40

Ekranlarda yayınlanan farklı formatlarda bir çok yarışma arasında, ‘Survıvor 2017’nin medyada en çok konuşulan yarışma programı olduğu ortaya çıktı. Yayınlandığı ilk günden beri hiç gündemden düşmeyen ve Acun Ilıcalı’nın formatını yurt dışına da taşıdığı ‘Survıvor 2017’de hızla finale yaklaşılırken, Medya Takip Ajansı Interpress’in verilerine göre yarışma ile ilgili geçen ay yazılı basına 294 haber yansıdığı tespit edildi.

 

Yarışmalar medyanın da ilgisini çekiyor …

 

Televizyon kanallarında yayınlanan yarışma programlarının medyaya yansımalarını inceleyen rapora göre, yarışma programları ile ilgili geçtiğimiz ay yazılı basında 700’e yakın haber çıktığı belirlendi. En çok konuşulan yarışma programları listesinin ikinci sırasında ünlü oyuncu Murat Yıldırım’ın sunduğu ve en çok izlenen yarışmalardan biri olan ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yer alırken, yarışma ile ilgili yazılı basına 119  haber yansıdığı görüldü. Ali İhsan Varol’un kendine has sunumuyla ekrana gelen fenomen yarışma ‘Kelime Oyunu’ ile alakalı ise yazılı basında 40 haber yer aldığı saptandı. Ali Sunal’ın renkli sunumuyla ekranlarda olan bilgi yarışması ‘Bir Sorun Mu Var’ hakkında 38 haber çıkarken, Ramazan ayında başlayan ve tartışmalara yol açan ‘Kuran-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması’ ise 34 habere konu oldu.

Geçtiğimiz ay yazılı basında en çok konuşulan diğer yarışma programları ise sırasıyla ‘Çocuktan Al Haberi’, ‘Karavan’, ‘Herkes Kazanır’, ‘Altın Petek’ ve ‘İyi Fikir’ olarak sıralandı.

 

 


Etiketler: Survıvor 2017 Rakiplerini İkiye Katladı

Diğer Magazin haberleri

  • PAYLAŞ
rn

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

Editör`den Size - Özel Haberler
 
Tüm Kategoriler
 

Efehaber09.com Sitemizde yayınlanmasını istediğiniz:

reklam (1 aylık ücretsiz),
haber,

doğum-ölüm ilanı,
evlenme duyuruları,
arkadaş ve sevdiklerinize mesajlar ile
size ait şiir, yazı, resim ve videolarınızı
ÜCRETSİZ OLARAK

efehaber09@gmail.com e posta adresimize gönderebilirsiniz.