Beni Böyle Sev`in son bölümü- Beni Böyle Sev 13.bölüm fragmanı

Beni Böyle Sev`in son bölümü- Beni Böyle Sev 13.bölüm fragmanı

Beni Böyle Sev`de bu hafta neler yaşanacak? Beni Böyle Sev`in yeni bölümü pazartesi TRT1 ekranlarında. İşte Beni Böyle Sev`de bu hafta yaşanacaklar. 05.05.2013 12:19

Orhan Gencebay şarkılarıylada izleyicilere hoş dakikalar yaşatan Beni Böyle Sev yeni bölümüyle pazartesi akşamı TRT1 ekranlarında olacak. Beni Böyle Sev`in yeni bölümü pazartesi TRT1 ekranlarında. İşte Beni Böyle Sev`de bu hafta yaşanacaklar.

 
Bulundukları bu durum yeterince zor değilmiş gibi Ömer`in babası okul taksitlerini ödemeyince evli ciftimizin önüne bo zorlukta gelecektir. Halbuki daha ev bile tutamamışlardır. İzleyici eğlendirirken aynı zamanda da duygulandıran sahneleriyle öne çıkan bir dizi.
 
Ömer`in annesi bir ara boşanacaklarını sanır ancak Ayşem, Çimen gözlüsünü oldukça çok sevmektedir. Ayrıca, Ayşem babasını üzmemek için herşeyin yolunda olduğuna inandırmaya ikna etmeye çalışıcaktır.   
 
 
Beni Böyle Sev 6 Mayıs Pazartesi TRT 1`de erkanlarda olacak…
 
 
 
 
 
 


Kaynak: http://magazin.milliyet.com.tr/beni-boyle-sev-in-son-bolumu-beni/magazin/detay/1703798/default.htmEtiketler: TRT , TRT 1 , Orhan Gencebay , dizi , herşeyin , halbuki , yeterince

Diğer Magazin haberleri

  • PAYLAŞ
rnrnrn

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

Editör`den Size - Özel Haberler
 
Tüm Kategoriler
 

Efehaber09.com Sitemizde yayınlanmasını istediğiniz:

reklam (1 aylık ücretsiz),
haber,

doğum-ölüm ilanı,
evlenme duyuruları,
arkadaş ve sevdiklerinize mesajlar ile
size ait şiir, yazı, resim ve videolarınızı
ÜCRETSİZ OLARAK

efehaber09@gmail.com e posta adresimize gönderebilirsiniz.