3 MİLYONLUK YATTA KLİP ÇEKTİ

3 MİLYONLUK YATTA KLİP ÇEKTİ

“Oyuncak Olmuş Aşk” isimli şarkısıyla müzik dünyasına dönmeye hazırlanan Berkant Sertel, EDM tarzı müzik yaptığını dile getirirken bu yaz gece kulüplerinin şarkısıyla coşacağını iddia etti. 07.06.2017 04:12
“Oyuncak Olmuş Aşk” isimli şarkının aranjesini usta DJ Ahmet Korhan ve Okan Canseven yaparken, klip yönetmenliğini Marmara Üniversitesi mastır öğrencisi Melik Karakaş, bir proje kapsamında çekti.

Klip çekimleri 3 milyon değerinde bir yatta yapılırken boğazın eşsiz manzarasıyla renklendi.

Bugüne kadar müzikten hiçbir maddi kazancının olmadığını da söyleyen Berkant Sertel “ Müzik sadece benim için duygularımı dile getirme sanatı oldu. Söz ve müziği bana ait olan Oyuncak Olmuş Aşk ’ta içimdeki fırtınanın melodilere dökülmüş halidir” dedi.

Uzun zamandır müziğin içinde olduğunu da söyleyen Berkant Sertel, Dünya müziği EDM tarzıyla önce ülkesinde sonra müzik sounduyla Avrupa’da zirveyi hedeflediğini de sözlerine ekledi. Sahneye aranjelerini yapan usta DJ Ahmet Korhan’la çıkacağını, artık mekânların çehresinin değiştiğini, orkestra müziğinin nostaljiye karıştığını söylerken bu yaz Berkant Sertel fırtınası esecek iddiasında bulundu.

Etiketler: 3 MİLYONLUK YATTA KLİP ÇEKTİ

Diğer Magazin haberleri

  • PAYLAŞ
rn

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

Editör`den Size - Özel Haberler
 
Tüm Kategoriler
 

Efehaber09.com Sitemizde yayınlanmasını istediğiniz:

reklam (1 aylık ücretsiz),
haber,

doğum-ölüm ilanı,
evlenme duyuruları,
arkadaş ve sevdiklerinize mesajlar ile
size ait şiir, yazı, resim ve videolarınızı
ÜCRETSİZ OLARAK

efehaber09@gmail.com e posta adresimize gönderebilirsiniz.