Vali Koçak İftarını İncirliovalı'larla Açtı.

Vali Koçak İftarını İncirliovalı'larla Açtı.

Aydın Valisi Ömer Faruk Koçak, Ramazan’ın 13’üncü gününde iftarını İncirliovalılarla birlikte açtı. 09.06.2017 16:25

İncirliova Belediyesi ile İncirliova Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın ortaklaşa hazırladığı iftar yemeğine katılan Vali Koçak vatandaşlarla kısa süreli sohbet edip sorunlarını dinledi.

İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü ile Belediye Başkanı Gürşat Kale’nin eşlik ettiği Vali Koçak, daha sonra İncirliovalı şehit aileleri ve gazilerle bir araya gelerek iftarını açtı.

İncirliova Kapalı Pazaryerinde kurulan iftar sofrasına Aydın Valisi Ömer Faruk Koçak, İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü, İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale ile birlikte şehit aileleri ve gaziler, sivil toplum kuruluş temsilcileri, mahalle muhtarları, resmi kurum ve daire amirleri ile yaklaşık 2 bin kişi katıldı.

KALE; “RAHMET VE BEREKETTİR”

 Düzenlenen iftar yemeğine ilişkin kısa bir açıklamada bulunan İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, “Allah’ın izniyle Mübarek Ramazan Ayı’nın 13 gününü geride bıraktık.  Bugün organize ettiğimiz bu iftar yemeğimize maddi ve manevi katkılar sağlayan İncirliova Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na şükranlarımı sunuyorum. Birlik ve beraberliğin simgesi, rahmet, bereket ve mağfiret Ayı Mübarek Ramazan Ayı’nın ülkemize, milletimize ve ilçemize hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, katılımlarından dolayı başta sayın valimiz Ömer Faruk Koçak olmak üzere tüm konuklarımıza teşekkür ediyorum” dedi.


Etiketler: Vali Koçak İftarını İncirliovalılarla Açtı.

Diğer Aydın haberleri

  • PAYLAŞ
rn

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

Editör`den Size - Özel Haberler
 
Tüm Kategoriler
 

Efehaber09.com Sitemizde yayınlanmasını istediğiniz:

reklam (1 aylık ücretsiz),
haber,

doğum-ölüm ilanı,
evlenme duyuruları,
arkadaş ve sevdiklerinize mesajlar ile
size ait şiir, yazı, resim ve videolarınızı
ÜCRETSİZ OLARAK

efehaber09@gmail.com e posta adresimize gönderebilirsiniz.