İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale; “Bu Ramazan’da da biriz, beraberiz”

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale; “Bu Ramazan’da da biriz, beraberiz”

İncirliova Belediye Başkanlığı tarafından Mübarek Ramazan Ayı münasebetiyle her yıl kurulan Ramazan İftar Sofrası geleneği bu yıl da sürdürüldü. İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale öncülüğünde, hayırsever vatandaşların katkılarıyla kurulan iftar sofrasında her gün yaklaşık bin 500 vatandaşa iftar yemeği ikram ediliyor.01.06.2017 09:49

İncirliova Belediyesi Kapalı Pazaryerinde kurulan iftar sofrasında vatandaşlara ikram edilen iftar yemeğinin yanı sıra yaşlı, engelli ve ihtiyaç sahibi olup da çeşitli nedenlerden dolayı etkinliğe katılamayan yaklaşık 150 ailenin evine yemek servisi 350 aileye de gıda yardımında bulunduklarını söyledi.
Ramazan Ayı’nın rahmet, mağfiret ve bereket ayı olduğunu vurgulayan Başkan Kale; “İncirliova Belediyesi olarak temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra yardımlaşma geleneğimize de sahip çıkmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda her akşam kurduğumuz Ramazan İftar Sofrası’nda yaklaşık bin 500 vatandaşımızla birlikte iftarımızı açıyoruz. Bunun yanı sıra yaşlı engelli ya da ihtiyaç sahibi olup da iftar soframıza katılamayan 150 ailemizin evine sıcak yemek, 350 ailemize de gıda yardımında bulunuyoruz. Bu hizmetleri gerçekleştirmemizde bizlere maddi ve manevi katkılarını esirgemeyen tüm hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. İncirliova Belediyesi olarak her zaman olduğu gibi bu mübarek Ramazan Ayı’nda da vatandaşlarımızla biriz beraberiz. Bu duygu ve düşüncelerle Mübarek Ramazan Ayı’nın Türk – İslam Âlemine hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

GELENEKSEL TİYATRO GÖSTERİLERİ RENK KATIYOR

Ramazan iftar sofrası ve sosyal yardımların yanı sıra Ramazan Şenlikleri de organize ettiklerini kaydeden Başkan Kale, İzmir Karşıyaka Tiyatro Mavi Ay Geleneksel Ortaoyunları Ekibinin gösterileriyle Ramazan’a renk katıyor.


Etiketler: İncirliova - Belediye - Başkanı - Gürşat - Kale - Ramazan

Diğer Aydın haberleri

  • PAYLAŞ
rn

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

Editör`den Size - Özel Haberler
 
Tüm Kategoriler
 

Efehaber09.com Sitemizde yayınlanmasını istediğiniz:

reklam (1 aylık ücretsiz),
haber,

doğum-ölüm ilanı,
evlenme duyuruları,
arkadaş ve sevdiklerinize mesajlar ile
size ait şiir, yazı, resim ve videolarınızı
ÜCRETSİZ OLARAK

efehaber09@gmail.com e posta adresimize gönderebilirsiniz.