Çöpünü Çöp Kutusuna At! "İncirliova’ya Değer Kat”!

Çöpünü Çöp Kutusuna At! "İncirliova’ya Değer Kat”!

İncirliova Belediye Başkanlığı 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla çevre temizliğine dikkat çekmek amacıyla “Çöpünü çöp kutusuna at. İncirliova’ya değer kat” isimli bir tiyatro oyunu organize edecek. 03.06.2017 09:14

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale’nin de rol alacağı tiyatro gösterisi İncirliova Belediye personelleri ile Türkiye İş Kurumu Toplum Yararına Çalışan Personellerin katılımlarıyla hazırlanıyor.

Amaçlarının çevre temizliğine dikkat çekmek ve evsel atıkların çöp kutularına atılmasının önemine vurguda bulunmak olduğunu dile getiren Başkan Kale; “İncirliova Belediyesi olarak en iddialı ve duyarlı olduğumuz hizmet çevre temizliğidir. Göreve geldiğimiz günden bu yana da ilçemiz genelindeki vahşi çöp depolama alanlarını kapattık. İlçe merkezi ve köyden mahalleye dönüşen yerleşim birimlerimizde düzenli çöp toplama uygulaması başlattık. Yol kenarları, boş arazilerin temizlenmesi işlemini gerçekleştirdik. Mahallelerimizin ihtiyacı olan yaklaşık 1200 yeni çöp konteynırını cadde ve sokaklarımıza yerleştirdik. Şimdi de çevre temizliğine dikkat çekmek çöplerin çöp konteynırlarına atılmasının önemine vurguda bulunmak için çalışanlarımızla birlikte böyle bir tiyatro oyunu sergilenmesine karar verdik. Tüm vatandaşlarımızı 05 Haziran Pazartesi günü saat 21:30’da Cumhuriyet Meydanı’nda sergileyeceğimiz tiyatro oyunumuzu izlemeye davet ediyorum” dedi.

Etiketler: Çöpünü -Çöp -Kutusuna -At -İncirliova -Değer -Kat

Diğer Aydın haberleri

  • PAYLAŞ
rn

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

Editör`den Size - Özel Haberler
 
Tüm Kategoriler
 

Efehaber09.com Sitemizde yayınlanmasını istediğiniz:

reklam (1 aylık ücretsiz),
haber,

doğum-ölüm ilanı,
evlenme duyuruları,
arkadaş ve sevdiklerinize mesajlar ile
size ait şiir, yazı, resim ve videolarınızı
ÜCRETSİZ OLARAK

efehaber09@gmail.com e posta adresimize gönderebilirsiniz.