Büyükşehir Belediyesi Çalışanları Geleneksel İftar Yemeğinde Buluştu

Büyükşehir Belediyesi Çalışanları Geleneksel İftar Yemeğinde Buluştu

Aydın Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki çalışanlarla Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu artık gelenekselleşen iftar yemeğinde buluştu. Aydın Tekstil Park'ta düzenlenen iftar yemeğine binlerce çalışan ve ailesi katıldı.05.06.2018 10:23

Tasavvuf müziğiyle başlayan gece, semazen gösterisiyle devam etti. İftarda çalışanlara seslenen başkan Çerçioğlu, Aydın Büyükşehir Belediyesi çalışanlarını özverili çalışmalarından dolayı kutladı. Başkan Çerçioğlu "Hep beraber Aydın'a hizmet ediyoruz. Bundan dolayı hepinizin emeğine, yüreğine sağlık diyorum. Çünkü Aydın halkı büyükşehir belediyesinden, ASKİ'den çok memnun. Sizlerin özverili çalışmalarıyla Aydın halkı mutlu, huzurlu" diye konuştu.

"Bizler Türkiye'nin aydınlık yüzünü temsil ediyoruz" diye çalışanlara seslenen başkan Çerçiğlu "Bu zamana kadar özveriyle günde 18 saat çalıştık. Bundan sonra da bu çalışmalarımız devam edecek. Aydın halkı adına hepinize minnet duygularımı ifade ediyorum" dedi.

Büyükşehir çalışanları Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na buluşma için teşekkür ederken bol bol hatıra fotoğrafı çekildiler.


Etiketler: Büyükşehir Belediyesi Çalışanları Geleneksel İftar Yemeğinde Buluştu

Diğer Aydın haberleri

  • PAYLAŞ
rn

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

Editör`den Size - Özel Haberler
 
Tüm Kategoriler
 

Efehaber09.com Sitemizde yayınlanmasını istediğiniz:

reklam (1 aylık ücretsiz),
haber,

doğum-ölüm ilanı,
evlenme duyuruları,
arkadaş ve sevdiklerinize mesajlar ile
size ait şiir, yazı, resim ve videolarınızı
ÜCRETSİZ OLARAK

efehaber09@gmail.com e posta adresimize gönderebilirsiniz.